Galeria plastyczna im. K. Gryc
BIP
 

Sukcesy uczniów

Sukcesy naszych uczniów w konkursach i zawodach.

Julia Bańburska – II miejsce, Gminny Konkurs Recytatorski.

 

Krystyna Porzucek

Gminny Konkurs Języka Niemieckiego III miejsce  - Emilia Woschek

 

Mirella Rudolf

Gminny konkurs „Świąteczna ozdoba choinkowa”- nagroda dla Damiana Pysz

 

Anetta Gajda – Janowska

I semestr

1. Piłka nożna chłopców – V m-ce , etap gminny

2. Dwa ognie chłopców  - III m-ce , etap gminny

3. Dwa ognie dziewcząt   - I m-ce , etap gminny

4.  Dwa ognie dziewcząt   - II m-ce , etap półfinał powiatowy

5.  Dwa ognie dziewcząt   - IV m-ce , etap finał powiatowy

7. Tenis stołowy – I i II m-ce , etap gminny

 

II semestr

1. Mały Olimpijczyk dziewcząt - I  m-ce, etap gminny

2. Mały olimpijczyk chłopców – IV m-ce etap gminny

3. Mały Olimpijczyk dziewcząt - III  m-ce, etap powiatowy

4. Czwórbój dziewcząt –  I m-ce, etap gminny

5. Czwórbój chłopców – IV m-ce, etap gminny

6. Czwórbój dziewcząt – III m-ce, finał powiatowy

7. Polska biega – Ledwoch Natalia II m-ce

                             Hornik Vanessa  III m-ce

8. Finał Wojewódzkich  Mistrzostw w LA -  udział : Przybyła P, Hornik V, Maleska D.,      Ledwoch N.

9. Sprawni jak żołnierze – V m-ce

 

Maria Pochroń

  1.       IV miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Karol Kotwica
  2.       V miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym – Tomasz Konieczko
  3.        Paweł Świętek - Finalista Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego – Mistrz Tabliczki Mnożenia – IX miejsce.

Małgorzata Rudolf

  1.       Kerstin Ozimek V miejsce w Gminnym Konkursie Polonistycznym

 

 

Urszula Serafin - Noga

  1.        Konkurs na pracę poplenerową „Tajemnice templariuszy i stare inkunabuly” – kategoria szkoła podstawowa: I – miejsce - Adam Wieszołek kl. VI, II miejsce  - Emilia Woschek kl. VI, III miejsce  - Kinga Gryc kl. IV, wyróżnienie Wiktoria Smandzich
  2.        Olimpiada Szkolna z języka angielskiego: 2 osoby zakwalifikowane do etapu gminnego Tomasz Konieczko i Adam Wieszołek
  3.        Udział Julii Rohrich w koncercie kolęd oraz nagraniu pt. „Opolskie dzieci śpiewają kolędy”
  4.        Gminny konkurs „Świąteczna ozdoba choinkowa” wyróżnienia dla Krystian Knosala kl. IV, Angelika Długosz kl. V, Natalia Sieroszewska kl. V
  5.        wyróżnienie Sandra Goldberg kl. V - Wojewódzki konkurs literacko plastyczny „Zwierzaki” 
  6.        Wyróżnienie: Krystian Knosala, Wiktoria Smandzich - Wojewódzki konkurs plastyczny „Pracowite Pszczoły dają miód, który potem szlachci pańskie stoły” wyróżnienie 
  • Data aktualizacji: 2017-12-04 20:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 496 149