Galeria plastyczna im. K. Gryc
 

2017/2018

Nowy rok szkolny 2017/2018

news

4 września 2017 roku księża Marcin Ogiolda i Krzysztof Blaut uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Szczedrzyku rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018. Po niej nauczyciele, uczniowie z rodzicami i dziadkami spotkali się w szkole, gdzie na sali gimnastycznej zostali powitani przez panią dyrektor Beatę Bogacz Woźniak i przedstawicieli klasy VI. Najważniejszym punktem dnia było pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły poprzedzone pięcioma testami, które pierwszaki zdały bezbłędnie. Pokazały, że potrafią się przedstawić, zaśpiewać piosenkę, znają odpowiedzi na wiele zagadek oraz z uśmiechem na ustach potrafią zjeść cytrynę. Wszyscy uczniowie i goście jednomyślnie uznali, że siedmiolatki zasłużyły na nagrody wręczone im przez panią dyrektor i wychowawczynię Jolantę Dziumak.

VI – klasiści nie zapomnieli również o sześciolatkach, które po raz pierwszy pojawiły się w progach naszej szkoły. Dzieci pięknie się wszystkim przedstawiły i na dobry początek otrzymały od swojej wychowawczyni Małgorzaty Cichoń drobne upominki i medale w kształcie kwiatów.

Na koniec wszyscy w dobrych humorach udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

Małgorzata Rudolf

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_4foto_3foto_2foto_14foto_13foto_12foto_11foto_10foto_1
  • Data aktualizacji: 2018-08-31 14:53
  • |
  • Licznik odwiedzin: 646 667