Galeria plastyczna im. K. Gryc
 

2017/2018

Człowiek z pasją - spotkanie z piłkarzem

news

 

11.09.2017 r. odwiedził naszą szkołę były uczeń, mieszkaniec Szczedrzyka Tobiasz Weinzettel. Czternaście lat temu właśnie tu zaczynał swoją edukację i przygodę z piłką. Od czterech lat jest bramkarzem „Odry” Opole, największego klubu sportowego Opolszczyzny. Obecnie zespół jest na drugiej pozycji w tabeli pierwszej ligi.

Tobiasz to młody, skromny i bardzo ambitny chłopak. Opowiadał uczniom o swojej pasji, o tym jak ciężko trzeba pracować, aby dotrzeć do celu, o grze zespołowej. Cierpliwie odpowiadał na pytania. Chętni, a tych nie brakowało próbowali strzelić Tobiaszowi gola. Niektórym się nawet udało! Ta część spotkania najbardziej podobała się chłopcom. Mogli się oni nauczyć czegoś od swojego idola, coś podpatrzeć. Wrażeń było co niemiara. Już teraz wiadomo, że wielu będzie próbowało sił w tej dziedzinie.

Życzymy Tobiaszowi dalszych sukcesów i liczymy na szybkie spotkanie i wspólną grę na naszym szkolnym boisku.

M. Cichoń

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_4foto_3foto_2foto_10foto_1
  • Data aktualizacji: 2018-08-31 14:53
  • |
  • Licznik odwiedzin: 646 642