Galeria plastyczna im. K. Gryc
 

2017/2018

Dzień Wesołego Kapcia i Pomarańczowego Ubioru

news

12.01.2018 r. Samorząd Uczniowski zorganizował w naszej szkole „Dzień Wesołego Kapcia”. W tym dniu większość uczniów przemierzała szkolne korytarze w swoich ulubionych kapciach, a sam pomysł wywołał wiele radości. Tenisówki i adidasy zostały zamienione na śmieszne papcie - misie, pieski, zajączki, krokodylki, żabki, pingwinki i tygrysie pazurki. Styczniowa pantoflowa rewia mody bardzo się wszystkim się podobała, tym bardziej, że posiadanie kapci chroniło od odpytywania w tym dniu.

Na dodatek okazało się, że nie tylko uczniowie mają słabość do zabawnych pluszowych kapci, również nauczyciele znaleźli w swoich szafach coś specjalnego na ten dzień. Dla nas wszystkich był to przedsmak nadchodzących ferii, a wraz z nimi domowej atmosfery i odpoczynku od szkoły – wesołe kapcie były tego symbolem. Okazało się, że tak naprawdę bardzo niewiele potrzeba, aby w naszej szkole było jeszcze cudowniej.

Po feriach czekał nas jeszcze jeden zabawny dzień zaplanowany przez Samorząd Uczniowski – Dzień Pomarańczowego Ubioru. Tak jak poprzednio pomarańczowa część garderoby założona w tym dniu T-shirt, sweter sukienka, czy choćby apaszka chroniła od odpytywania. Pomarańczowa moda rozjaśniła szkolne korytarze i przypomniała wszystkim, że już wkrótce wiosna

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_4foto_3foto_2foto_1
  • Data aktualizacji: 2018-08-31 14:53
  • |
  • Licznik odwiedzin: 646 649