Galeria plastyczna im. K. Gryc
 

Z życia szkoły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

news

Dnia 3 września 2018 roku pani dyrektor Beata Bogacz-Woźniak dokonała uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2018/2019. Jak co roku poprzedziła tę uroczystość msza szkolna w kościele świętego Mikołaja w Szczedrzyku. Następnie uczniowie, rodzice, dziadkowie i nauczyciele spotkali się szkolnej sali gimnastycznej, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości prowadzonej przez uczniów klasy V. Tradycyjnie, jak co roku niezwykle serdecznie powitaliśmy uczniów klas pierwszych, którzy w tym roku rozpoczęli naukę w naszej szkole. Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu na ucznia naszej szkoły pierwszaki otrzymały ogromne rogi obfitości pełne słodyczy, które na pewno osłodziły im pierwsze chwile w szkole.

Pierwszoklasistom oraz wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów i satysfakcji ze zdobywania wiedzy oraz samych piątek i szóstek.

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_1foto_10foto_2foto_3foto_4
  • Data aktualizacji: 2019-06-18 20:18
  • |
  • Licznik odwiedzin: 797 729