Galeria plastyczna im. K. Gryc

 

2019/2020

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

news

Po długich tegorocznych wakacjach przyszła pora na rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2019/2020. Drugiego września uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Szczedrzyku, podobnie jak ich koledzy w całym kraju, spotkali się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego. Uczniowie klasy piątej przygotowali akademię, podczas której szczególnie serdecznie powitali naszych pierwszoklasistów i zerówkowiczów.

 Najmłodsi uczniowie uroczyście ślubowali dbać o dobre imię szkoły, być dobrym kolegą, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom oraz nauczycielom. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Beata Bogacz–Woźniak pasowała ich na uczniów naszej szkoły. Na pierwszoklasistów czekały ogromne, słodkie rogi obfitości przygotowane przez rodziców. Na zakończenie uroczystości starsi koledzy zaprosili ich w podróż naszym szkolnym okrętem wiedzy oraz życzyli samych piątek i szóstek. Pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią i rodzicami udali się na wspólny poczęstunek do świetlicy szkolnej, natomiast ich starsi koledzy poszli na spotkanie z wychowawcami w klasach.

 Pierwsze powakacyjne spotkania odbyły się w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie wypoczęci, pełni wrażeń i nowych sił z utęsknieniem czekali na swoich kolegów.

 Joanna Piontek

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_14foto_15foto_16foto_17foto_2foto_3foto_4foto_13foto_12foto_11foto_10foto_1
  • Data aktualizacji: 2021-02-15 18:51
  • |
  • Licznik odwiedzin: 968 213