W czwartek 6 października, klasa VIII reprezentująca naszą szkołę, wzięła udział w Pielgrzymce Szkół Jana im. Pawła II na Jasną Górę, pod opieką nauczycieli: pani Joanny, pani Beaty oraz księży, ks. Marcina i ks. Krzysztofa.

Uczniowie szkół podstawowych i średnich z całej Polski oraz najmłodsi, z przedszkoli, uczestniczyli w Mszy świętej pod przewodnictwem Biskupa Marka Solarczyka z Radomia. Mszę świętą poprzedził program artystyczno-modlitewny, który poprowadził o. Łukasz Buksa, franciszkanin, głoszący Słowo Boże w niekonwencjonalny sposób – za pomocą muzyki.

Udział w pielgrzymce był dla naszych uczniów okazją do zobaczenia Jasnej Góry, kaplicy z obrazem Matki Bożej Częstochowskiej oraz doświadczenia wspólnoty wielkiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II.

News
News
Galeria

Licznik odwiedzin

 do góry