18 stycznia w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowe święto. Nasi najmłodsi uczniowie z zerówki oraz ich koledzy i koleżanki z klasy pierwszej zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków, aby wspólnie uczcić nadchodzący Dzień Babci i Dziadka. Na gości czekała odświętnie przygotowana sala gimnastyczna, na której mamy zaserwowały pyszne ciasta oraz kawę i herbatę. Pani Dyrektor przywitała wszystkich gości, na czele z Panem Burmistrzem Mirosławem Wieszołkiem, złożyła też życzenia zgromadzonym na sali babciom i dziadkom. Do życzeń dołączył się także Pan Burmistrz, życząc dużo zdrowia i siły. Zerówka wierszem i piosenką podziękowała swoim kochanym babciom i dziadkom za pomoc i trud włożony w ich wychowanie. Pierwszaki z kolei wystąpiły w jasełkach bożonarodzeniowych. Wspólne kolędowanie wprowadziło wszystkich w wyjątkowy nastrój. Swoim głosem zachwyciły nas uczennice starszych klas Melania Muc oraz Paulina Paluszczak natomiast Nico Jonczyk przepięknie zagrał na skrzypcach kolędę Cicha noc oraz Gdy śliczna panna.

Miło nam, że mogliśmy gościć naszych najbliższych, a także sprawić, aby choć na chwilę zapomnieli o codziennych troskach i mogli poczuć świąteczną atmosferę.

Zdjęcia oraz nagranie video zostały wykonane z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach projektu Laboratoria Przyszłości przez uczennice klasy VII Nadię Wita oraz Zuzannę Woschek.

News
News
Galeria

Licznik odwiedzin

 do góry