Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. O święcie tej postaci pamiętały dzieci z zerówki i klas I – III naszej szkoły. Każdy uczeń przyniósł swojego ukochanego „pluszaka”. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte i różowe, a każdy był uroczy i wyjątkowy.

Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach, brały udział w quizach, zgadywankach, opisywały swojego misia, wykonywały prace plastyczne. Poznały wiele ciekawych książek, w których głównym bohaterem jest „Miś”. Nie zabrakło również słodkich niespodzianek; wafelek i miodek. Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Na zakończenie każdy mógł zrobić sobie zdjęcie ze swoim pluszowym przyjacielem. Mamy nadzieję, że to misiowe spotkanie zostanie na długo w pamięci dzieci.

Oczywiście w tym dniu nie tylko najmłodsi przynieśli do szkoły swoje pluszowe misie. Starsze klasy też wzięły udział w zabawie.

News
News
Galeria

Licznik odwiedzin

 do góry