Tak szybko mija czas, dopiero rozpoczynaliśmy rok szkolny a tutaj znów WAKACJE. Znowu podsumowania, nadzieja i oczekiwanie na to, co przyniesie przyszłość i nostalgia pożegnań.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się w naszej szkole w dwóch turach. Jako pierwsi otrzymali wyróżnienia i nagrody książkowe uczniowie klas I-III. Było tych wyróżnień co niemiara, więc zarówno wychowawcy, jak i rodzice mogą być dumni ze swoich pociech. Wakacyjna piosenka „Lato, lato” w wykonaniu II klasy zakończyła część oficjalną, następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się do klas, gdzie zostały wręczone świadectwa.

O godzinie 9 w sali gimnastycznej zgromadzili się uczniowie i rodzice klas IV-VIII. Część oficjalna rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i hymnu narodowego. Pani dyrektor Beata Bogacz-Woźniak przywitała wszystkich zgromadzonych. Dla uczniów klasy VIII był to dzień szczególny, dla nich dzwonek w naszej szkole zadźwięczał po raz ostatni, jednak zanim ostatecznie pożegnali szkołę złożyli ślubowanie, że gdziekolwiek zaprowadzą ich ścieżki życia będą prawi, uczciwi, aktywni i będą nas godnie reprezentować.

Kolejnym punktem programu było przekazanie sztandaru uczniom klasy siódmej i ślubowanie pocztu sztandarowego.

Potem zostały wręczone wyróżnienia, nagrody, stypendia Burmistrza oraz medale i puchary szkolnego plebiscytu „Orły Szczedrzyka”. Ósmoklasiści odebrali świadectwa a rodzice wyróżnionych uczniów z klasy ósmej listy gratulacyjne.

Dobre wyniki w pracy dydaktycznej i wychowawczej szkoły nie byłyby możliwe bez współdziałania z Radą Rodziców. Pani dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom aktywnie wspierającym pracę szkoły.

Nasi absolwenci przygotowali krótką część artystyczną oraz wspomnieniową prezentację multimedialną, która wywołała mnóstwo wzruszeń i uśmiechy na twarzach.

Siódmoklasiści pożegnali starszych kolegów, tradycyjnie obdarowując ich drobnymi upominkami i biretami, które już wkrótce w geście radości poszybowały w górę. Jeszcze kilka chwil poświęconych na pamiątkowe fotografie, odbiór świadectw i już KONIEC, można odpocząć.

News
News
Galeria

Licznik odwiedzin

 do góry