Galeria plastyczna im. K. Gryc

2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16

news

24 czerwca - na ten dzień czekaliśmy wszyscy z utęsknieniem – wreszcie zakończenie ROKU SZKOLNEGO 2015/16! Z tej okazji po uroczystej mszy świętej w kościele parafialnym w Szczedrzyku uczniowie, nauczyciele oraz rodzice zgromadzili się w sali gimnastycznej naszej szkoły. Po odegraniu hymnu narodowego na fletach z towarzyszeniem gitary przez uczniów klasy szóstej głos zabrała Pani dyrektor- Beata Bogacz –Woźniak. W krótkim wystąpieniu podziękowała wszystkim za sumienną i ciężką pracę oraz podsumowała mijający rok szkolny, który obfitował w liczne sukcesy.

W dalszej części uroczystości najlepsi uczniowie klas I - VI otrzymali nagrody książkowe za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Pamiętaliśmy również o rodzicach naszych absolwentów, którzy w podziękowaniu za trud włożony w wychowanie swoich pociech otrzymali listy gratulacyjne. Najlepsi uczniowie otrzymali stypendia za osiągniecia naukowe i sportowe, nagrodzeni zostali także uczniowie z wzorową frekwencją. Stypendia naukowe otrzymały: Zofia Kędziora i Marta Jastrzębska z klasy VI, Paulina Stasiuk i Anna Wiesiołek z klasy V natomiast stypendium za osiągnięcia sportowe otrzymała Natalia Sieroszewska z klasy VI.

Szóstoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar, że będą godnie reprezentować naszą szkołę na dalszych etapach edukacji, a potem nastąpiło przekazanie sztandaru w ręce następców – uczniów klasy piątej.

Druga część akademii należała do naszych absolwentów, którzy wraz ze swoją wychowawczynią Izabelą Grys przygotowali część artystyczną. Na galowo i z humorem - tegoroczni absolwenci pożegnali się ze swoją szkołą. Uczniowie przygotowali dwie prezentacje, jedną o sobie a drugą o wszystkich nauczycielach i pracownikach szkoły. Część artystyczna była dedykowana nauczycielom w podziękowaniu za pomoc w zdobywaniu wiedzy, innym pracownikom szkoły za życzliwość, rodzicom za wsparcie. Uroczystość zakończyło pożegnanie naszych absolwentów przez uczniów klasy V. Absolwenci tryumfalnie wyrzucili w górę birety granatowe birety. Na koniec uczniowie udali się do klas, aby pożegnać na najbliższe dwa miesiące swoich wychowawców, koleżanki i kolegów.


Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy bezpiecznych, spokojnych wakacji, dobrej pogody i wypoczynku, abyśmy wszyscy pełni sił pierwszego września wrócili do pracy.

Izabela Grys

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_4foto_3foto_2foto_16foto_15foto_14foto_13foto_12foto_11foto_10foto_1
  • Data aktualizacji: 2020-09-03 19:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 960 865