Galeria plastyczna im. K. Gryc

2016/2017

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka

news

10 czerwca odbył się w naszej szkole festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców z okazji Dnia Dziecka. Festyn rozpoczął się od prezentacji szkolnych talentów i gościnnego występu zespołu tanecznego Alvaro z Ozimka, w którym tańczy wielu naszych uczniów i uczennic z naszej szkoły. Podczas prezentacji szkolnych talentów wystąpili uczniowie z klas 0-VI. W pokazie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne soliści i zespoły klasowe, były popisy taneczne i karate. Po programie artystycznym na uczniów czekało wiele atrakcji, a wśród nich malowanie buziek, czesanie i malowanie włosów, liczne rozgrywki sportowe dla starszych i młodszych, pokaz Straży Pożarnej z Pustkowa oraz wiele smakołyków. 

Dyrektor Szkoły i Rada Rodziców dziękuję niżej wymienionym sponsorom, którzy przyczynili się do organizacji tej fantastycznej imprezy:
Urząd Gminy i Miasta Ozimek
IMW Irena i Mirosław Wiciak
Centrum Ogrodnicze Pracuś
Firma Herbex Janusz Wiora
Firma Szafiro Robert Bloszczyk
Firma Remontowo- Budowlana Krystian Niesłony 
Ksiądz Marcin Ogiolda
Ubezpieczenia Ewa Felix
Sklep Monopolowy Ewelina Woszek
Sklep Spożywczy Gabriela Janikuła
Sklep D i M Maria Szczygieł
Zajazd Hema
DFK Schodnia
Stowarzyszenie Przyjaciół Szczedrzyka
Jarosław Wita
Bernadeta Gollomb 
Sołtys Szczedrzyka Mirosław Wieszołek
Marcin Wilczek

 

foto_9foto_7foto_6foto_5foto_4foto_12foto_14foto_15foto_16foto_17foto_2foto_3foto_11foto_10foto_1foto-8
  • Data aktualizacji: 2020-09-03 19:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 960 873