Galeria plastyczna im. K. Gryc

2017/2018

I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym: Awantura o tytuł mistrzów matematyki

news

19 kwietnia odbył się w PSP w Dylakach Gminny Konkurs Matematyczny – „Awantura o tytuł mistrzów matematyki”. W konkursie wzięły udział trzyosobowe drużyny z każdej szkoły podstawowej naszej gminy walcząc o Puchar Burmistrza. Drużyny składały się z uczniów klas V i VI. Uczniowie rozwiązywali po cztery zadania z arytmetyki i geometrii, a trzy drużyny, które znalazły się w finale miały do rozwiązania zadania z różnych działów matematyki.

 Z naszej szkoły udział wzięli: Paulina Kuboń i Łukasz Konieczko z klasy VI oraz Wojtek Jańczyk z klasy V. Nasi uczniowie po zaciętej walce zdobyli I miejsce i po raz drugi z rzędu otrzymaliśmy Puchar Burmistrza.  

Wielkie gratulacje dla zwycięskiej drużyny.

konkurs mat_5konkurs mat_4konkurs mat_3konkurs mat_1konkurs ma_2
  • Data aktualizacji: 2021-05-05 22:21
  • |
  • Licznik odwiedzin: 985 338