Galeria plastyczna im. K. Gryc

2018/2019

Sukcesy naszych uczniów

news

Laureaci Wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

 Miło nam poinformować, że dwójka naszych uczniów: Julia Trawiski z kl.VII i Thomas Felix z klasy VIII zakwalifikowała się do wojewódzkiego etapu Konkursu z Języka Niemieckiego, a Julia Trawiski została po raz drugi laureatką tego konkursu. Uczniów przygotowała pani Izabela Grys.

Uczennica kl. VIII Paulina Stasiuk została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego. Uczennicę przygotowała pani Maria Pochroń.

 26 marca w gminnym konkursie recytatorskim "Jugend trägt Gedichte vor" czwórka naszych uczniów z klasy IV-VII wspaniale reprezentowała naszą szkołę. Uczennica z kl. IV b Anna Dyllong zajęła II miejsce i będzie nas reprezentować na etapie powiatowym 28 marca w Popielowie. Uczniów przygotowała pani Izabela Grys.

 13 marca uczennice z klasy III Nadia Wita i Zuzanna Woschek reprezentowały naszą szkołę w konkursie recytatorskim Mały OKR. Zuzia Woschek zajęła III miejsce w gminie. Uczennice przygotowała pani Mirella Rudolf.

foto_6foto_5foto_4foto_3foto_2foto_1
  • Data aktualizacji: 2020-09-03 19:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 958 630