Galeria plastyczna im. K. Gryc

Galeria plastyczna - Rok szkony 2012/2013

Wystawa prac „Jestem wdzięczny za wodę”


W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym” I’m grateful for water” - jestem wdzięczny za wodę, który był zorganizowany przez fundację Thanks-Giving Square w Dallas w Teksasie. Głównym celem konkursu było uświadomienie dzieciom, młodzieży i dorosłym, znaczenia wody w przyrodzie i dla człowieka oraz naglącej potrzeby ochrony światowych zasobów czystej wody pitnej. Powstało wiele pięknych prac wykonanych w technice pasteli suchej i olejnej, malowanych plakatówką i rysunkowych. Postanowiliśmy wystawić wszystkie wykonane prace w naszej szkolnej galerii plastycznej. Wystawa była prezentowana od końca września do połowy listopada.

wyst_1wyst_2wyst_3wyst_4wyst_5wyst_6
  • Data aktualizacji: 2021-05-05 22:21
  • |
  • Licznik odwiedzin: 985 337