PSP im. J.Pawła II w Szczedrzyku

e-mail: info@pspszczedrzyk.ozimek.pl
www: pspszczedrzyk.ozimek.pl/
Data wydruku: 2018-10-18 14:26:56

2017/2018

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dnia 16 października 2017 roku o godz. 11.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Szczedrzyku odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie kl. VII pod kierownictwem Anetty Janowskiej, przygotowali humorystyczne przedstawienie „Jeden dzień z życia szkoły” obrazujące ciężką pracę nauczycieli. Występ uczniów poprzedziło przemówienie dyrektora szkoły, pani Beaty Bogacz-Woźniak, w którym podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę i zaangażowanie w życie szkoły.

Do życzeń przyłączyła się przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Zuzanna Smolnik, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Ewelina Wieszołek, oraz Burmistrz Miasta i Gminy Ozimek - pan Jan Labus, który wręczył nauczycielom nagrodę burmistrza a uczniom stypendia za wysokie wyniki w nauce. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Na zakończenie oficjalnej części akademii delegacja uczniów wręczyła wszystkim pracownikom szkoły własnoręcznie przygotowane piękne laurki.

Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna. Uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Przedstawienie bardzo podobało się wszystkim, o czym świadczyły gromkie brawa i słowa uznania.