Galeria plastyczna im. K. Gryc

2013/2014 - Z życia szkoły

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014

klasa_I_news

2.09.2013 r. uroczysta mszą świętą odprawioną przez księdza proboszcza Marcina Ogioldę rozpoczął się w Szczedrzyku nowy rok szkolny. Po niej uczniowie, nauczyciele i rodzice udali się do szkoły, gdzie powitała ich pani dyrektor Beata Bogacz Woźniak. Uczniowie klasy VI przygotowali dla pierwszoklasistów test składający się z 4 zadań. Dzieci musiały się przedstawić, zaśpiewać piosenkę,  odpowiedzieć na kilka zagadek i z uśmiechem zjeść cytrynę. Cała 17 wykonała zadania śpiewająco i po uroczystym ślubowaniu została pasowana przez panią dyrektor na uczniów PSP im. Jana Pawła II. Jednak najmilszym momentem dla pierwszaków było wręczenie im wspaniałych rożków obfitości przygotowanych przez rodziców i uroczyste śniadanie z rodzicami i panią Mirellą Rudolf.

Szóstoklasiści nie zapomnieli również o najmłodszych dzieciach z oddziału zerowego, które także zaprezentowały  się wszystkim starszym kolegom i gościom oraz dostały drobne upominki od swojej nowej pani Małgorzaty Cichoń.

rozpoczcie_roku_1rozpoczcie_roku_2rozpoczecie_roku_3rozpoczecie_roku_4rozpoczecie_roku_5rozpoczecie_roku_6rozpoczecie_roku_7
  • Data aktualizacji: 2021-05-05 22:21
  • |
  • Licznik odwiedzin: 985 375