Super Chłopaki z czwartej klasy!

W Dniu Chłopca dziewczynki miło powitały swoich kolegów, składając im życzenia, a następnie zaprosiły do wspólnej zabawy – wyborów SUPER CHŁOPAKA  2013”.  Aby otrzymać tytuł super chłopaka każdy kandydat musiał przejść wielką próbę odwagi, powagi, mądrości i wytrzymałości.  Każdy z nich mężnie stawił czoła wszystkim zadaniom, choć nie było łatwo.  Wszyscy zwycięzcy otrzymali zaszczytny tytuł SUPER CHŁOPAKA oraz wypełniony po brzegi słodyczami kubek z własnym imieniem.

„Męskie zajęcie”

W klasie piątej świętowanie dnia chłopaka rozpoczęto od „wędkowania”. Chłopcy wyławiali papierowe ryby opatrzone kolejnymi liczbami od 1-20. Każda liczba oznaczała męską postać – bohaterów z filmów, kreskówek, książek lub pierwszych stron gazet. Chłopcy mieli do pomocy dwie koleżanki, którym mieli pokazać, tylko za pomocą gestów, postacie, które wyłowili. Wszystkie zespoły świetnie sobie poradziły z tym zadaniem, chociaż postacie wcale nie były proste ani do pokazania, ani do odgadnięcia. Następnie chłopcy zmierzyli się z wieloma podchwytliwymi pytaniami w przygotowanym przez dziewczyny turnieju „Jeden z siedmiu wspaniałych”. Wszyscy świetnie się bawili. Dziewczyny przygotowały dla kolegów słodkie upominki.

„O czym myślą dziewczyny?”

Uczennice z klasy szóstej zaprosiły w tym roku swoich kolegów w świat dziewcząt. Przygotowały dla nich na pokaz mody, makijażu i quiz z zagadkami. Oczywiście chłopcy brali aktywnie udział w zabawie, przebrali się w kolorowe sukienki i nie mogli wyjść z podziwu, ile się trzeba namęczyć zmywając makijaż. Na koniec za wspaniałą postawę otrzymali słodkie upominki przygotowane przez koleżanki. Ten dzień na długo zostanie w ich pamięci.

dzien_news
dzien_news
Galeria
 do góry