Galeria plastyczna im. K. Gryc

2017/2018

Pierwszy Dzień Wiosny

news

Pierwszy dzień wiosny stał się w naszej szkole okazją do wspólnego świętowania i prezentacji szkolnych talentów. Tradycyjnie dzień rozpoczął się od wiosennego śniadania, które każda klasa przygotowała wraz ze swoim wychowawcą. Na stołach nie mogło zabraknąć nowalijek, czerwieniły się rzodkiewki i pomidory, zieleniły szczypiorek, sałata oraz świeże ogórki i wszyscy pałaszowali kolorowe kanapki z apetytem. 

Potem zeszliśmy do udekorowanej sali gimnastycznej. Pierwszym punktem programu była parada Wiosen, w której w wiosennych przebraniach uczestniczyli przedstawiciele wszystkich klas. Jury pod przewodnictwem pani Danuty Wiciak nagrodziło najciekawsze stroje. Nagrody otrzymali Wiktor Barć, Stefania Czech i Nicole Sobek. Potem odbył się konkurs na Miss i Mistera Wiosny w dwóch kategoriach klas I - III oraz IV - VII. Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie zaprezentować się w dwóch strojach, jednym zabawnym a drugim eleganckim, w kilku słowach przedstawić się i powiedzieć o swoich zainteresowaniach oraz rozwiązać zagadkę. Stawka była bardzo wyrównana w obu grupach. Jury przyznało tytuły Małych Miss i Mistera Wiosny Dorotce Goldberg i Bartkowi Wiora z klasy I oraz tytuły Miss i Mistera Wiosny Darii Wieszołek kl. IV i Filipowi Nowakowi kl. V. Oprócz tego wręczono również nagrody publiczności. W głosowaniu publiczności zwyciężyli Emilka Gwiozda kl. I, Wiktor Barć kl. I, Paulina Stasiuk kl. VII i Filip Nowak kl. V.

Po przerwie obiadowej rozpoczął się konkurs szkolnych talentów. Chętni do udziału w konkursie prezentowali swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, recytatorskie, taneczne i kabaretowe zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród konkursu "Mam talent" nastąpi jutro podczas krótkiego apelu.

Całą imprezę wspaniale przygotował Samorząd Szkolny pod opieką pani Anetty Gajdy-Janowskiej. Wielkie brawa dla organizatorów i wszystkich wykonawców

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_4foto_3foto_28foto_27foto_26foto_25foto_24foto_18foto_19foto_2foto_20foto_21foto_22foto_23foto_16foto_14foto_13foto_12foto_11foto_10foto_1
  • Data aktualizacji: 2019-10-18 21:25
  • |
  • Licznik odwiedzin: 864 579