Galeria plastyczna im. K. Gryc

2018/2019

Festyn Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka

news

W dniu 2 czerwca odbył się w naszej szkole festyn Rady Rodziców z okazji Dnia Dziecka. Rodzice z pomocą kadry pedagogicznej oraz samych uczniów przygotowali wiele atrakcji dla młodszych i starszych uczestników imprezy. Zabawy i rozgrywki sportowe na boisku i na sali gimnastycznej wzbudziły wiele emocji wśród grających i kibiców.

Między innymi odbyły się rozgrywki w piłkę nożną, dwa ognie, tor przeszkód i zabawy z chustą animacyjną Klanzy. Przez cały czas festynu działał „polowy salon” kosmetyczny, w którym można było sobie zrobić kolorowe fryzury i warkoczyki a także piękny bajkowy malunek na buzi. Salon cieszył się wielkim powodzeniem, a zaangażowane mamy miały pełne ręce roboty. Uczennice ósmej klasy Paulina i Ania poprowadziły tańce zumby na trawie, na które znalazło się sporo chętnych. Rada Rodziców tradycyjnie przygotowała loterię fantową. Każdy los wygrywał, więc nie ma się, co dziwić, że miała powodzenie. Nie zabrakło również czegoś dla ciała: szeroki wybór pysznych domowych wypieków, kiełbaski z grilla, chipsy i bigos na ciepło oraz popcorn i lody cieszyły podniebienia, nie zabrakło też napojów. Oprawę muzyczną oraz nagłośnienie imprezy zapewnili uczniowie klasy VIII. Pogoda także dopisała mimo tego, że w pewnym momencie lekko postraszył nas przelotny deszcz. To było mile i pełne wrażeń popołudnie.

foto_9foto_8foto_7foto_6foto_5foto_4foto_3foto_2foto_19foto_18foto_17foto_16foto_1foto_10foto_11foto_12foto_13foto_14foto_15
  • Data aktualizacji: 2020-09-03 19:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 960 067