Galeria plastyczna im. K. Gryc

 

2011/2012 - Z życia szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

koniec1

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego zgromadziła w kościele w Szczedrzyku  wszystkich uczniów wraz z rodzicami, pracowników szkoły i zaproszonych gości. W skupieniu i modlitwie uczestniczyli oni we mszy św. którą odprawił proboszcz ks. M. Ogiolda.

Dalsza część uroczystości odbyła się w szkolnej sali gimnastycznej. Wzięli w niej udział uczniowie, ich rodzice, pracownicy szkoły i zaproszeni goście. Wśród nich Joachim Wiesbach- Przewodniczący Rady Gminy i  Miasta  Ozimek, Klaus Leschik- Przewodniczący DFK Szczedrzyk- Pustków. Andrzej Jakubiec- V-ce Prezes Zarządu Gminnego OSP RP w Ozimku, przedstawiciele Rady Rodziców, oraz emerytowane nauczycielki.

Po powitaniu i odśpiewaniu hymnu, pani dyrektor Anetta Gajda- Janowska wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce nagrody pieniężne  a ich rodzicom listy gratulacyjne. Wychowawcy  rozdali uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w  klasie nagrody książkowe i dyplomy .Część oficjalna zakończyła się przekazaniem przez uczniów kl.VI Pocztu Sztandarowego swoim młodszym kolegom.

 Pani dyrektor poinformowała, że koniec roku jest jednocześnie końcem jej pracy na stanowisku dyrektora szkoły. Korzystając z okazji podziękowała wszystkim za wsparcie i pomoc udzieloną jej w sprawowaniu tej funkcji. Słowa podziękowania skierowała do zaproszonych gości, dla których również  była to okazja do oficjalnego pożegnania pani Anetty Gajdy-Janowskiej. Podziękowania zostały przekazane również panu Markowi Korniakowi- Burmistrzowi Gminy i Miasta Ozimek, Markowi Elisowi- Prezesowi Zarządu Gminnego OSP RP w Ozimku, oraz Sławomirowi Zabawie- Przewodniczącemu Rady Rodziców przy PSP w Szczedrzyku.

W dalszej części akademii uczniowie kl.VI, oraz członkowie kółka muzycznego przedstawili program artystyczny przygotowany pod opieką pań: Elżbiety Walewskiej i Urszuli Serafin- Noga .Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim bezpiecznych, zdrowych i udanych wakacji.

  • Data aktualizacji: 2020-09-03 19:40
  • |
  • Licznik odwiedzin: 960 038